80%

Malování horkým voskem
online video kurz

  • 14 lekcí
Markéta Endrštová

Návod na Malování horkým voskem

Online video kurz s názvem „Malování horkým voskem“ vás provede technikou malby horkým voskem od začátku až do konce. Lektor kurzu, Markéta Endrštová, je odbornicí na tuto techniku a má letité zkušenosti s malováním voskem. Kurz je určen pro úplné začátečníky i pokročilé malíře, kteří se chtějí dozvědět všechny tipy a triky tohoto fascinujícího umění.

V kurzu se dozvíte, jaké materiály a pomůcky je potřeba pro malbu horkým voskem, naučíte se malovat na různé povrchy, jako jsou svíčky, ozdoby nebo vajíčka, a získáte inspiraci pro vlastní tvorbu. Lektor vás provede všemi kroky procesu, od přípravy a nanesení vosku až po dokončení a finální dotvoření.

Kurz obsahuje také tipy a triky pro dosažení dokonalého výsledku, dále je zde představena placená část kurzu, ve které si můžete rozšířit své dovednosti a naučit se složitější vzory.

Pokud máte rádi kreativní práce a chcete se naučit novou techniku malby, online video kurz „Malování horkým voskem“ je pro vás ideální volbou. Připojte se k Markétě Endrštové a objevte v sobě umělce!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Malování horkým voskem

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu