Materiály a pomůcky

Monika Brýdová
06.02.2024 05:49

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat materiály a pomůckami, které budeme potřebovat pro příští tvoření. Při práci s textilními technikami je důležité mít k dispozici správné nástroje a materiály, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Během kurzu se naučíte mnoho technik a triků práce s úpletovými materiály (tričkovinou). Budeme se věnovat razítkování na textil, bleaching technice, domalovávání obrázků systémem teček, mačkané technice a stříkání textilu. Také se naučíme aplikovat techniku akvarelu v kombinaci s razítky, přeměnit tričko na omalovánku a namalovat na něj cokoli, provádět textilní sítotisk, malovat voskovkami a pracovat s linorytem. Nezapomeneme také na práci s reaktivními barvami.

Vám představím nejrůznější barvy na textil, ukáži, nač které použít a na co si dát pozor. Naučíte se pracovat se šablonami a dokonce si je budete moci vyrobit sami. Bude také uveden výčet nezbytných materiálů a popis principů, které je důležité dodržovat.

Na tomto kurzu se naučíte mnoho různých technik, které vám umožní vytvořit originální kousky na vašem šatníku. Ať už jde o jednoduché tričko s razítky nebo složitější batikovou spirálu, budete mít možnost vyrazit svou kreativitu naplno. Po každé lekci se můžete pochlubit svými výtvory v komentářích a ráda vám budu poskytovat radu a pomoc.

Těším se na vaši účast na kurzu a společné tvoření!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu