100%

Kurz nejlepších manažerských dovedností aneb Jak působit na lidi
online video kurz

  • 25 lekcí
Alexander Birčák

Návod na Kurz nejlepších manažerských dovedností aneb Jak působit na lidi

Kurz nejlepších manažerských dovedností aneb Jak působit na lidi je online vzdělávací program, který vás naučí zlepšovat vztahy a zvyšovat výkony na pracovišti. Lektorem kurzu je Alexander Birčák, manažerský kouč a školitel s bohatými zkušenostmi ve vysokých manažerských funkcích v nadnárodních korporacích.

V tomto kurzu se dozvíte techniky a postupy, jak odhalit, co je pro vaše lidi důležité a jak s nimi nastavit korektní spolupráci, která přinese týmu i vám skvělé výsledky. Kurz kombinuje teorii s příklady ze života a praktickými cvičeními, která vám pomohou najít nová řešení vašich problémů.

Během kurzu se naučíte odhalit skryté příčiny demotivace lidí, zavést korektní vztahy v týmu, porozumět svým i cizím emocím a ovlivňovat je. Kurz vám ukáže, jak přiměřeně reagovat na emoce jiných lidí a jak se vypořádat se stresujícími situacemi v práci.

Pokud jste manažer a čelíte stresu, konfliktům nebo nízké motivaci svých zaměstnanců, tento kurz je ideální pro vás. Přijďte se naučit nejlepší manažerské dovednosti od Alexandra Birčáka a začněte vytvářet dobré vztahy a skvělé výsledky ve svém týmu.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz nejlepších manažerských dovedností aneb Jak působit na lidi

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu