80%

Kurvítka v hlavě aneb Proč i chytří lidé jednají hloupě
online video kurz

  • 13 lekcí
Ivo Toman

Návod na Kurvítka v hlavě aneb Proč i chytří lidé jednají hloupě

Kurz „Kurvítka v hlavě aneb Proč i chytří lidé jednají hloupě“ je nejnovějším projektem Iva Tomana, známého českého školitele, motivátora a autora. Kurz je založen na nejúspěšnějším motivačním přednáškovém turné v Česko Slovensku z roku 2018, které poskytlo inspiraci pro jeho knihu, jež získala prestižní cenu ČESKÝ BESTSELLER za rok 2018.

Kurz se zaměřuje na fenomén tzv. „kurvítek“, která ovlivňují naše rozhodování a chování. I když si můžeme myslet, že jednáme rozumně a logicky, často se nakonec ukáže, že jsme se nechali unést svými vnitřními „kurvítky“. Kurz přináší pochopení tohoto jevu a nabízí návod, jak se jich zbavit.

Lektor Ivo Toman prostřednictvím 14 různých dílů kurzu osvětluje různé aspekty „kurvítek“ a nabízí praktická řešení. Diváci se dozví, kdy je nám intuice překážkou, jaká jsou nákupní a smyslová kurvítka, jaký vliv mají naše vztahy na naše rozhodování, jak snížit sebeovládání a jak naložit s hněvem.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí lépe připravit na různé životní situace a zvýšit svou schopnost rozhodování. Kurz je dostupný online a je možné ho absolvovat kdykoliv a kdekoliv.

Při absolvování kurzu budou účastníci mít přístup k diskuznímu fóru, kde si budou moci vyměňovat zkušenosti a rady s ostatními účastníky. Kurz je zařazen do kategorií Byznys a Osobní rozvoj, protože se zaměřuje na rozvoj dovedností, které jsou užitečné v profesionálním i osobním životě.

Nechejte se inspirovat a získejte nový pohled na své vlastní rozhodování a chování. Získejte nástroje potřebné k tomu, abyste se uměli vyhnout pastem vlastních „kurvítek“ a jednali s větším povědomím a rozvahou. Hezký dárek pro sebe i pro své blízké!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurvítka v hlavě aneb Proč i chytří lidé jednají hloupě

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu