80%

Kompletní kurz kreativního copywritingu
online video kurz

  • 20 lekcí
Ondřej Souček

Návod na Kompletní kurz kreativního copywritingu

„Kompletní kurz kreativního copywritingu“ je unikátní online video kurz vedený lektorem Ondřejem Součkem, zkušeným copywriterem s dvacetiletou praxí. V tomto kurzu se naučíte vše, co potřebujete znát, abyste se mohli živit jako kreativní copywriter. Bez ohledu na to, zda jste začátečník, který se chce věnovat kreativnímu copywritingu na volné noze nebo v reklamní agentuře, nebo už jste zkušený copywriter, který chce rozšířit své znalosti a získat nové dovednosti.

Kurz vás provede všemi důležitými aspekty kreativního copywritingu. Naučíte se, jak myslet jako copywriter, jak vyvíjet „big idea“ pro vaše texty, jak se dostat do vysněné reklamky a jak se prezentovat s pomocí vašeho CV a portfolia. Získáte také rady pro shánění zákazníků a pro efektivní psaní textů na sociální sítě a dalších kanálech. Kurz vás provede i technikami, jak psát různé typy reklamních textů, jako jsou printové reklamy, televizní scénáře, direct maily, PR články a mnoho dalšího. Naučíte se také, jak myslí kreativní leadeři a jak se neustále zdokonalovat ve svém oboru.

Lektor Ondřej Souček je velmi uznávaným copywriterem, který má bohaté zkušenosti z reklamních agentur jako McCann Erickson, Saatchi and Saatchi nebo BBDO. Za svou kariéru získal deset Louskáčků, nejvyšších českých kreativních cen, a byl také nominován na prestižní světový kreativní festival v Cannes. Své znalosti sdílí nejen v tomto videokurzu, ale také přednáškami na Vysoké škole kreativní komunikace a recenzemi českých reklam pro web Mediář.cz.

Pokud se chcete stát úspěšným copywriterem a pochopit všechny důležité aspekty kreativního copywritingu, je „Kompletní kurz kreativního copywritingu“ ideální volbou pro vás. Nechte se inspirovat a naučte se od jednoho z nejlepších copywriterů v České republice.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kompletní kurz kreativního copywritingu

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu