100%

Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky
online video kurz

  • 8 lekcí
Pavel Michalica

Návod na Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky

Kurz „Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky“ je ideálním online kursem pro všechny, kteří se chtějí naučit malovat květiny jako živé. Lektor kurzu Pavel Michalica je zkušený lektor malby, který již od roku 2011 vyučuje malování a pořádá různé kurzy pro veřejnost i firmy. Sám zažil dobře známý problém, kdy ho ve svém dětství soudili a známkovali za jeho dovednost malování, což ho odradilo od dalšího rozvoje. Díky tomuto zážitku chce Pomáhá lidem k návratu k malování a proto vytvořil sérii videokurzů, ve kterých vysvětluje veškeré techniky a postupy potřebné pro malbu květin.

Samotný kurz se zaměřuje na základní tahy a techniky olejomalby, které jsou potřebné pro malbu různých druhů květin. V kurzu se dozvíte, jak začít malovat květiny, jak používat olejové barvy a lněný olej, jak si rozvrhnout obrys na plátně, jakým způsobem používat štětce a barvu a jakým způsobem prosvětlovat vybrané části květin a listů.

Kurz je ideální i pro ty, kteří si myslí, že nemají nadání a že jim malování nikdy nešlo. Pavel Michalica ukazuje, že malovat květiny není jen pro vyvolené a obdařené talentem, ale že je to dovednost, kterou může ovládnout každý začátečník. Kurz dává možnost zkusit něco nového, objevit v sobě kreativitu a sebevyjádření a zároveň tvořit vlastní dárky pro své blízké. Lektorem kurzu je certifikovaný instruktor Pavel Michalica, který je odborníkem na techniky malby podle Boba Rosse, Garyho Jenkinse a dalších lektorů.

Naučte se malovat květiny jako živé a objevte radost z kreativního vyjádření s kurzem „Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky“.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak malovat květiny – nejen pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu