80%

Hrajeme na ukulele – pro začátečníky
online video kurz

  • 19 lekcí
Eva Hosnedlová

Návod na Hrajeme na ukulele – pro začátečníky

Kurz „Hrajeme na ukulele – pro začátečníky“ je veden profesionální lektorkou Evou Hosnedlovou, kytaristkou a skladatelkou. Eva se ve své hudební kariéře věnuje výuce a hře na ukulele a kytaru již řadu let. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí naučit hrát na ukulele.

V kurzu se budeme věnovat nejpoužívanějším rytmům a akordům na ukulele. Naučíte se základní jednoduché ukulele akordy a výměnu akordů, které jsou potřeba pro hraní oblíbených písniček. Kromě toho se naučíte hrát různé typy rytmů na ukulele, včetně čtyřdobého, třídobého, šestidobého a dvoudobého rytmu. Naučíte se také hrát s trsátkem a prsty pravé ruky.

Kromě toho se naučíte naladit ukulele pomocí elektronické ladičky a jak tvořit vlastní rytmy na ukulele. Představíme vám také způsoby držení ukulele a vysvětlíme pojem pražec. Také se podíváme na to, co je tabulatura a jak se podle ní hraje. Kurz obsahuje také kapitolu o transpozici, což je změna akordů v písničce.

Po absolvování kurzu budete schopni hrát nejjednodušší rytmus a akordy na ukulele a zahrát si své oblíbené písničky. Kurz je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé. Připojte se k nám a začněte hrát na ukulele!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Hrajeme na ukulele – pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu