80%

Hra na klavír
online video kurz

  • 18 lekcí
Táňa Vaněčková

Návod na Hra na klavír

Kurz „Hra na klavír“ s lektorkou Táňou Vaněčkovou je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit hrát na klavír. Ať už jste začátečníci nebo máte již nějaké zkušenosti, ve videích kurzu budete postupovat od základů až po pokročilé techniky hry na klavír.

Lektorka Táňa Vaněčková, talentovaná klavíristka, vám ukáže, jak správně sedět u klavíru, jak se naučit prstoklad a číst noty. Naučíte se také hrát podle akordových značek a zahrát doprovod ke známým písničkám. V kurzu se seznámíte s různými druhy úhozu a dozvíte se, jak a kdy používat pedál.

Kurz obsahuje videa s lekcemi, ve kterých lektorka postupně předvádí a vysvětluje jednotlivé hudební techniky. Kromě toho budete mít možnost si stáhnout noty ke každé lekci.

Navíc, Táňa Vaněčková vás provede zábavnými cvičeními a naučí vás hrát oblíbené písničky, jako je Love Me Tender, Óda na radost nebo Bon soir, mademoiselle Paris.

Naučit se hrát na klavír vyžaduje trpělivost a pravidelné cvičení, ale s Táňou Vaněčkovou jako vaší mentorkou to bude zábavná a motivující cesta. Připojte se k tomuto kurzu a objevte radost ze hry na klavír!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Hra na klavír

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu