Přehrát video
Spustěte video lekci zdarma
Další lekce: Seznámení s rozhraním - 1. část
Další video
Spustěte další lekci zdarma

Úvod k programu

3D studio Max

přidáno 01. 08. 2016 526 zhlédnutí 0 doporučení

Popis videa

S hlubokou úzkostí oznamuji,že jste mě přemluvili...

Takže vás vítám u prvnímho tutoriálu ,který váš seznámí (snad jako jediný na youtube) s 3D programem 3D studio Max od firmy Autodesk. V tomhle tutoriále sice program ještě neuvidíte ale na druhou stranu se dozvíte něco víc o programu jako takovém , o jiných softwarech téhle firmy a o tom kčemu slouží a předvedu i dvě ukázky , které jsou tímhle programem vytvořeny (nejsou moje pro pořádek).

Dále bych chtěl oznámit že nebudu přijímat jakékoliv žádost o tutoriály na tenhle program! Tutoriálů bude jen pár dle mých možnosti a zkušeností a to je proto aby jste se naučili v programu jak olaici chodit a něco se o ně mdozvěděli po česku. Důvod je prostý, sám v něm skoro nic neumím a jako hlavní příčina je to , že většina z vás má mizerný znalosti co týče videa nebo takových jednoduchých softwarů (oproti 3DS Max) jako je vegas, AAE a proto nevidím důvod a pobažuju to za opačný postup,když se někdo chce něco naučit...takže prvně se naučtě základy videa,audia a vše co k tomu patří aby ste mohli pak okuist další ,pokročilejší program....

TRIAL verzi si můžete stáhnout zde:
http://usa.autodesk.com/3ds-max/trial/

V dalších tutoriálech už vás jednoducho cestou seznámím s rozhraním programu , ukážu jak si nastavit scénu ,jak vytvořit 3D text,jak ho nasvítit ,dále práci s kamerou a klíčovými snímky a nakonec si vše vyrenderujeme.

Staň se fanouškem CZTUTORIALS na facebooku:
http://www.facebook.com/pages/CZTUTORIALS/253602994678842

Tutorial ke stažení zde (rozlišení 1600x900) :
http://www.uloz.to/10571160/01-3ds-max-uvod-mp4