Přehrát video

Odkaz na náš druhý kanál "Made By Dřevák" Nezapomeňte se přihlásit k odběru https://www.youtube.com/channel/UC4OCoWhqe3SsX85pZuDaSCQ

Nazdááár Dřeváci a Dřevačky :-)
V dnešní epizodě jsme instalovali parotěsnou fólii na strop, která je provedena jako nespojitá, abychom Vám v budoucím videu s Door Blower Testem ukázali, že je to úplně jedno, jestli je parozábrana spojitá nebo nespojitá. Důležité je, aby byla celková vzduchotěsnost precizně provedená.
Udělali jsme si také montážní otvor pro půdní schůdky, ale hlavně jsme udělali první část izolace stropu/půdy. Tato první vrstva (140mm) ze tří je absolutně nejtěžší, protože jsme museli vše vyřezávat a proto nám to trvalo docela dost dlouho cca 4.5 hodiny. Další dvě vrstvy už budou z celých balíků a budou po 160mm. Tzn, že celková síla izolace půdy/stropu bude 460mm.

Staňte se členem tohoto kanálu a získejte přístup k těmto výhodám:
https://www.youtube.com/channel/UCxQZ3mPZvUm3T2-j-CFcjsA/join

Nezapomeňte se přihlásit k odběru, abyste nepřišli o další videa o stavbě pasivní dřevostavby svépomocí do milionu.
Dotazy pište prosím do komentářů.
Mějte se a smějte se :-)

HUDBA: https://www.epidemicsound.com/

___________________________________________________________________________________
Zřeknutí se odpovědnosti:
Účelem těchto videí je poskytnout pouze informace a inspiraci. Pokud se rozhodnete napodobit, duplikovat nebo kopírovat vše, co jste v těchto videích pozorovali, činíte tak na své vlastní riziko. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za jakékoli kroky přijaté v důsledku informací nebo rad na tomto kanálu YouTube a neneseme žádnou odpovědnost za případná zranění nebo škody, které by mohly vzniknout.

Zobrazit více Zobrazit méně