Přehrát video
Spustěte video lekci zdarma
Další lekce: Jak Být Úspěšný Na Youtube | Martin
Další video
Spustěte další lekci zdarma

JAK začít s Youtube? JAK to funguje & JAK vydělávat?

Jak se stát Youtuberem

přidáno 04. 07. 2017 358 zhlédnutí 0 doporučení

Popis videa

Myslíš že by toto video mohlo zajímat i někoho dalšího? SDÍLEJ ho dál :)
*Toto není sponzorované video. Toto video není žádný návod nebo oficiální informace. Veškeré názory jsou mé vlastní a proto se můžou lišit od ostatních uživatelů Youtube.
Založení kanálu jen na vlastní nebezpečí :) Varovala jsem vás :D

Sledujte nás na sociálních sítích:

Facebook:
ofic. stránky "Mamalifestyle"

Google plus:
MamaLifestyle

Instagram (nově!): mama.lifestyle

Email: lifestylemama1@gmail.com

Vítej na mém kanále pro všechny dívky, ženy, budoucí maminky, současné maminky i babičky :) Také tu vítám svých 13% chlapců a mužů - pokud jsi kluk, věř že tu nejsi sám! Jen tady se dozvíš spoustu nových informací na které se třeba bojíš zeptat svojí mámy nebo kamarádky. A ještě je to zábava!
Najdeš tu recenze, recepty, vlogy, DIY, návody, zdravý životní styl, fitness, food hauly, těhotenské i dětské deníky, vše o porodu, rodičovství až po vtipné challenge, super tagy i bláznivé komediální videa.
Jak otěhotnět? Naše zkušenosti s jeslemi? Návod na domácí odličovač? Recept na citrónový koláč? Recenze menstruačního kalíšku? Nic není problém!
Budu strašně ráda, pokud budeš odebírat můj kanál a tak podpoříš moji práci! Díky všem :)

TAGS:
baby parenting mom motherhood family pregnancy pregnant delivery labor birth child kids food health lifestyle eat recipe DIY project homemade beauty review skin acne travel vlog shopping haul favourites makeup skin care body workout belly mommy routine period how to