Nazdááár Dřevostavebníci :-)
Konečně jsme se dostali k dokončení zateplení základového roštu nad crawlspace a taky k zaklopení OSB deskami, takže už můžeme krásně chodit po celé ploše domu.
Tohle je docela dost velký milník, protože kdo nezažil chození po nezaklopeném roštu, tak nepochopí.
Konečně odpadá starost o to, že se někdo rozbije čumák nebo, že se někde něco poškodí, najednou je všude spousta místa a prostě z ničeho nic taková pohoda.
Navíc dělat podlahu, jakoukoliv je fakt fyzicky náročný (obzvlášť když je člověk nachcípaný), protože uděláte asi tak tisíc dřepů za den, ale i to je dřevostavba svépomocí.

Pokud se chcete aktivně podílet na chodu tohoto kanálu a chcete nás finančně podpořit, tak se staňte členem tohoto kanálu a získejte přístup k těmto výhodám:
https://www.youtube.com/channel/UCxQZ3mPZvUm3T2-j-CFcjsA/join
Moc děkujeme Všem, kteří se již rozhodli nás podpořit - MOC SI TOHO VÁŽÍME!!! :-)

Nezapomeňte se přihlásit k odběru, abyste nepřišli o další videa o stavbě pasivní dřevostavby svépomocí do milionu.
Dotazy pište prosím do komentářů.
Mějte se a smějte se :-)

HUDBA: https://www.epidemicsound.com/

___________________________________________________________________________________
Zřeknutí se odpovědnosti:
Účelem těchto videí je poskytnout pouze informace a inspiraci. Pokud se rozhodnete napodobit, duplikovat nebo kopírovat vše, co jste v těchto videích pozorovali, činíte tak na své vlastní riziko. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za jakékoli kroky přijaté v důsledku informací nebo rad na tomto kanálu YouTube a neneseme žádnou odpovědnost za případná zranění nebo škody, které by mohly vzniknout.

Zobrazit více Zobrazit méně