Každému z nás se stane, že mu doma tu a tam zbude chléb. Ten však nemusíte hned vyhazovat. Roman Paulus Vám ukáže, jak ze staršího chleba připravit výborné chipsy, které se hodí třeba k salátům. Nebo k nim připravte Váš oblíbený dip a máte zdravější variantu smažených chipsů, které můžete pojídat u Vašeho oblíbeného seriálu. Dalším způsobem, jak využít starší pečivo, je příprava krutonů do polévek či salátů. Stačí je nakrájet na kostičky, opéct na troše oleje a přidat bylinky.

Jak připravit chlebové chipsy v troubě?
Starší pečivo nakrájejte na tenké plátky. Pokládejte plech s pečícím papírem. Můžete použít oblíbené koření. Pečte při teplotě 110 °C asi 20 minut. Chipsy můžete skladovat v uzavřené nádobě.
Jak usmažit krutony?
Pečivo nakrájejte na kostky. Pánev pokapejte olivovým olejem. Pečte v pánvi, podle potřeby přidejte olej. Dochuťte solí a pepřem. Přidejte nasekaný česnek a listovou petržel.

Viz trick Romana na jak udělat chlebové chipsy a nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu! https://kuchynelidlu.cz/kulinarska-akademie-lidlu/jak-udelat-chlebove-chipsy-

Sledujte naši nabídku na http://lidl.cz
Přidejte si nás na Facebooku - http://facebook.com/lidlcesko
Sledujte nás na Instagramu - https://www.instagram.com/lidlcz/
Navštivte Kuchyni Lidlu na http://kuchynelidlu.cz/
Přihlaste se k odběru newsletteru na https://kuchynelidlu.cz/Home/Subscribe

Zobrazit více Zobrazit méně
Zavřít reklamu