Přehrát video
Spustěte video lekci zdarma
Další lekce: After Effects pro začátečníky - 2. část
Další video
Spustěte další lekci zdarma

After Effects pro začátečníky – 1. část

Adobe After Effects pro začátečníky

přidáno 21. 07. 2016 1362 zhlédnutí 0 doporučení

Popis videa

AAE CC = Creative Cloud je nejaktuálnější verze a je pouze pro 64bit operační systém:
http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=after_effects&promoid=EBYEZ

Pokud máte 32bit OS,musíte jít do verze CS4 (stáhněte oba soubory):

Výše uvedený download CS4 je čistá originál instalačka ze stránek adobe,takže se nemusíte bát problematické instalace,virů atd. Adobe ji pokud vím nikde už ke stažení nenabízí...k dostání je pouze nejaktuálnější verze CS6

Verze CS5 je taktéž jen pro 64biz OS. Verze CS4 je poslední ,nejmladší verzí,kterou rozjedete na 32 bit systémech - a samozřejmě ji spustíte i na 64bit. CS5 a CS5.5 už jsou pouze pro 64bit OS.
Starší verze jako CS3 a níž nedoporučuju shánět.

V obojím případě stahujete pouze TRIAL=zkušební=časově omezené verze . Tyto verze neobsahují řadu efektů (s názvem CC , keyllight atd.) a taktéž nejsou zahrnuty ani presety= animační předlohy. Teprve až po zadání seriového čísla (z trialu se stane plná verze) se vše samo doinstaluje ...

___________________________________________________________
Kdysi ,když jsem začínal stimhle kanálem tak jsem udělal tut pro začátečníky zhruba na 30 minut,ale kvalitou a zvukem stál za prd a měl 400 MB. S hrůzou jsem nedávno zjistil že jsem na něj tady nedal ani odkaz,takže ti co s AAE začínají nevědí na co AAE je,jak se v něm pohybovat a k čemu tam všecko slouží, takže jsem se rozhodl udělat dvoudílný tutoriál pro úplne začátečníky.

Pro zasvěcené to ale taky může byt něco novýho...a radím aby se to každej prošel...abysme se pak vyvyrovaly zbytečným a jednoduchým otázkám typu :" proč je to video tak velký" !

Staň se fanouškem CZTUTORIALS na facebooku:
http://www.facebook.com/pages/CZTUTORIALS

Tut si stáhni zde:
http://www.uloz.to/10496419/aae-seznameni-1-mp4