Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Zvládání strachů“ se naučíte, jak se vyrovnat se svými strachy. Lektor David Gruber vám představí čtyři kategorie lidí podle Slávka Šimka a ukáže vám, jakým způsobem Napoleon zvládal svůj strach před bitvou.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“, který vyučuje David Gruber. V tomto kurzu se naučíte, jak se vypořádat se strachem, smutkem a vztekem a jak si udržovat duševní pohodu i v náročných životních situacích. Často se setkáváme se situacemi, které nám způsobují stres a negativní emoce, jako je strach z nemoci, ztráty zaměstnání nebo nedostatku financí a smutek z odchodu blízkého člověka. Kurz vám pomůže naučit se pracovat s těmito emocemi a nastavit si vnitřní pohodu.

V kurzu se naučíte, co jsou emoce, jaké jsou jejich třídy a jak zvládnout strach, smutek a vztek. Naučíte se také pracovat s negativními emocemi u sebe i u druhých a osvojíte si systém pěstování pohody. David Gruber ve svých přednáškách vysvětluje principy a techniky pomocí příkladů, které vás nejen překvapí, ale také pobaví. V bonusovém videu se také podělí o své zkušenosti, jak se sám vypořádal se závažnou nemocí.

Kurz „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“ vám pomůže zvládnout všechny nepříjemné situace, které vás život přináší, a naučí vás, jak si udržet klid a pohodu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu