Zvládání emocí – pohodová rakovina

David Gruber
06.02.2024 00:22

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Zvládání emocí – pohodová rakovina“ se lektor David Gruber, z vlastní zkušenosti, zaměřuje na zvládání těžkého stresu spojeného s onemocněním rakovinou. Lektor se sám setkal s vtíravými pocity „proč právě já?“ a „to přece nemůže být pravda“. V této lekci bude zkoumat, jak se s těmito emocemi vypořádat.

Tato lekce je součástí online video kurzu „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“, který vede David Gruber. Tento kurz se zaměřuje na naučení se lépe zvládat negativní emocionální stavy, jako je strach, smutek nebo vztek, a také na posilování duševní pohody. V životě se můžeme setkat se mnoha stresovými situacemi, jako je strach z nemoci, ztráta zaměstnání, finanční problémy nebo smutek ztráty blízké osoby. V rámci kurzu se účastníci naučí, jak pracovat s těmito negativními emocemi a jak si vybudovat vnitřní pohodu, která jim pomůže tyto situace zvládat.

V kurzu se účastníci naučí:

– Co jsou emoce a jaké jsou třídy emocí.
– Jak zvládat strach a pracovat se smutkem.
– Jak se vypořádat s vlastním i cizím vztekem.
– Jak pěstovat vlastní pohodu.

Kurz „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“ poskytne účastníkům ucelené znalosti o negativních emocích, jejich vlastnostech a zvládání. Lektor David Gruber se v kurzu srozumitelně vysvětlí a ukáže na příkladech, které budou účastníky překvapovat i bavit. V jednom z bonusových videí dokonce hovoří o tom, jak se sám vypořádal se závažnou nemocí. Kurz je navržen tak, aby pomohl účastníkům zvládat všechny nepříjemné životní situace.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu