Zrcadlo – spárování

Martina Regnerová
06.02.2024 05:57

Vstoupit do kurzu

V návaznosti na předchozí lekce se v této video lekci zaměříme na spárování mozaikového zrcadla. Spárování je posledním krokem přípravy a bude nám sloužit jako ukončení našeho projektu. Martina Regnerová, zkušená lektorka kurzů mozaiky a keramiky nás provede celým procesem, ukáže nám správné postupy a tipy, jak dosáhnout perfektního výsledku.

Tato lekce je součástí kurzu „Keramická mozaika I.“, který Martina vede. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a v rámci něj se seznámíte se základy techniky mozaiky. Martina vám ukáže, jak vybrat správný materiál a podklad pro mozaiku, a představí vám potřebné nástroje a pomůcky. Dozvíte se, jak pracovat s keramickými střepy a jak správně lepit připravený materiál na podklad.

Kromě toho v kurzu získáte také mnoho dalších informací o mozaice a o různých způsobech jejího zpracování. Martina vám poradí, jak vybrat a připravit spárovací hmotu a jak správně postupovat při samotném spárování a závěrečném leštění. Prostřednictvím tohoto kurzu se seznámíte s mnoha fázemi tvorby mozaiky a získáte důležité znalosti a dovednosti potřebné k vytvoření vlastní mozaiky.

Keramická mozaika je umělecké řemeslo s bohatou historií, které si díky svým širokým možnostem a způsobům zpracování získává řadu příznivců. Ve svém kurzu Martina nabízí nejen předání technických dovedností, ale také podporu vaší kreativity a radost z tvoření.

Připojte se k nám a objevte kouzlo keramické mozaiky!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu