Zrcadlo – příprava střepů

Martina Regnerová
06.02.2024 05:56

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Zrcadlo – příprava střepů“ se budeme věnovat přípravě střepů pro tvoření mozaikového zrcadla. Lekce je součástí kurzu „Keramická mozaika I.“, který vede zkušená lektorka Martina Regnerová.

Kurz „Keramická mozaika I.“ je zaměřen na základy techniky mozaiky, uměleckého řemesla s bohatou historií. Během kurzu se naučíte odlišit keramickou mozaiku od ostatních typů, poznáte různé povrchy, na které lze mozaiku aplikovat a seznámíte se s potřebnými pomůckami a nástroji.

Další části kurzu se budou věnovat různorodosti používaných materiálů, možnosti upcyclingu a samozřejmě tvorbě vlastní mozaiky. V lekci „Zrcadlo – příprava střepů“ se naučíte, jak správně upravit keramické střepy pro mozaiku, jak bezpečně pracovat s těmito střepy a jak je následně přilepit na podklad.

Tento kurz Vám poskytne kompletní přehled o procesu tvorby mozaiky a naučí Vás vybrat a připravit si spárovací hmotu. V neposlední řadě se naučíte správně spárovat mozaiku a provést závěrečné leštění.

Kurz „Keramická mozaika I.“ Vám přinese nejen nové vědomosti, ale i radost z tvorby vlastní mozaiky. Začátečníci i pokročilí se zde mohou vrhnout do světa mozaikování a objevit jeho kouzlo.

Martina Regnerová, zkušená lektorka a výtvarnice, Vás provede touto inspirativní lekcí a předá Vám veškeré potřebné informace. Připojte se k nám a začněte tvořit své vlastní keramické mozaiky!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu