Zrcadlo – lepení

Martina Regnerová
06.02.2024 05:57

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Zrcadlo – lepení“ se budeme věnovat procesu lepení střepů na zrcadlový rám. Jak již víme, keramická mozaika nabízí nekonečné možnosti a dnes se podíváme na jednu z nich – zrcadlové rámy. Připravené střepy nám slouží jako materiál, kterým budeme pracovat.

Tato lekce je součástí kurzu „Keramická mozaika I.“, který vás provází zkušená lektorka Martina Regnerová. Kurz je zaměřen na seznámení se s tecnou keramické mozaiky a jejích základy. Během kurzu se naučíte rozlišovat různé typy mozaik, pracovat s různými povrchy a podklady a poznáte i materiály, které lze do mozaiky zakomponovat. Kurz vám také ukáže, jak si připravit keramické střepy a jak s nimi bezpečně pracovat.

V lekci „Zrcadlo – lepení“ se zaměříme na proces lepení střepů na zrcadlový rám. Postupně si projdeme jednotlivé fáze tvorby mozaiky od přípravy materiálu až po konečný výsledek. Kurz vás naučí, jak správně vybrat a připravit lepidlo a jak postupovat při lepení střepů na zrcadlový rám. Ukáže vám také, jak správně spárovat mozaiku a jak provést závěrečné leštění.

Kurz „Keramická mozaika I.“ je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se již s mozaikou setkali. Martina Regnerová v kurzu představí základní informace o technice mozaiky, materiálech a pomůckách potřebných k práci. Na konci kurzu budete schopni si doma sami vyrobit jednoduché mozaikové předměty, jako je fotorámeček nebo mozaikový obrázek.

Tento kurz vám umožní objevit krásu a hravost keramické mozaiky a vytvořit si vlastní originální výrobky. Připojte se k nám a začněte vytvářet své vlastní keramické mozaiky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu