Zpracování korálku

Jitka Slavíková
06.02.2024 09:11

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Zpracování korálku“ je klíčovou součástí online video kurzu „Cínovaný šperk“ vedeného lektorkou Jitkou Slavíkovou. Tato lekce se zaměřuje na správné připravení korálku před jeho zasazením do šperku.

V rámci kurzu se účastníci naučí základy výroby cínovaných šperků. Jedná se o tradiční řemeslo, které má dlouhou životnost a umožňuje vytváření unikátních originálů. Lektorka Jitka Slavíková bude účastníky postupně provázet tajemstvím cínování a naučí je veškeré kroky a techniky potřebné pro výrobu cínovaných šperků.

Kurz „Cínovaný šperk“ přinese účastníkům řadu dalších výhod a znalostí. Budou se učit používat potřebné pomůcky a materiály, pracovat bezpečně, vybrat vhodné základy pro šperk a správně pracovat s cínem. Budou se také seznámeni s technikami zdobení a naučí se šperkům dát výraz. Důležitou součástí kurzu je také naučení se, jak správně konzervovat vytvořené šperky pro jejich dlouhou životnost.

Naučení se správně zpracovat korálek je klíčové pro každého, kdo se chce ponořit do světa cínovaných šperků. Tato lekce bude neocenitelným přínosem pro každého, kdo touží po vytváření unikátních šperků vlastníma rukama.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu