Zoubky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Výjimečná lekce s názvem Zoubky je klíčovou součástí online kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte”. Tato lekce se věnuje zoubkům a jejich potenciálním problémům, které mohou strašit jak malé děti, tak i dospělé.

Kurz vám přináší odborné znalosti a tipy od lektorky Kateřiny Blažkové, která je zkušenou fyzioterapeutkou a samotnou maminkou. Hlavním cílem kurzu je naučit vás masáži miminka jako každodenní rituál, který posiluje váš vztah s dítětem a pomáhá mu v jeho psychomotorickém vývoji.

Masáže miminek jsou víc než jen doteky – kurzu se také zabývá handlingem a cvičením s miminky, které podporují jejich celkový vývoj. Kateřina Blažková vám pomůže porozumět principům masáže miminka a naučit vás správnou techniku. Také vás seznámí s vhodnými přípravky a časem pro masáž, ale také s situacemi, kdy je lepší masáž vynechat.

V rámci lekce Zoubky se dozvíte, jak masáž miminka může pomoci u bolestí bříška způsobených zoubky, a naučíte se provádět masáž jednotlivých částí těla miminka. Lekce vás také naučí, jak cvičit s miminkem a jak masážmi a cvičením podpořit jeho psychomotorický vývoj.

Kurz je koncipován jako soubor videí, ve kterých se dozvíte mnoho užitečných tipů a návodů, jak masáž miminka provádět a jak správně reagovat na různé situace, které se vám ve společném životě mohou přihodit. V kurzu najdete odpovědi na své otázky a spoustu informací o vývoji miminka, vhodném nošení a manipulaci s ním.

Online video kurz “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” je vhodný pro všechny maminky, které chtějí důkladně seznámit s masážemi miminek. Kurz je vhodný pro děti od narození a naučené dovednosti využijete i u starších dětí. Vaše intuice jako rodiče je neocenitelná a právě tenhle kurz vám pomůže vystihnout unikátní cestu v rodičovství.

Ponořte se do krásných momentů masáže miminka a zkuste tento online kurz a výjimečnou lekci Zoubky ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama