Zlatá hodinka

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:35

Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce s názvem „Zlatá hodinka“ se zaměřuje na využití krásného světla pro focení krajiny, portrétů a architektury pomocí vašeho mobilního telefonu. Lektor kurzu, Josef Cvrček, vám ukáže, jak její potenciál využít na maximum. Připravte se na úchvatné fotografie s dechberoucím osvětlením!

Lekce „Zlatá hodinka“ je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který představuje tajemství mobilní fotografie a pomáhá vám využít plný potenciál vašeho telefonu při fotografování. Bez ohledu na to, zda vlastníte iPhone nebo Android, v tomto kurzu se dozvíte, jak pracovat s kompozicí, přirozeným světlem a stíny, technickými aspekty mobilní fotografie, aplikacemi a nástroji pro úpravu fotografií a mnoho dalšího.

Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vám umožní dosáhnout ohromujících výsledků při fotografování pomocí vašeho mobilu. Společně s lektorem objevíte různé žánry fotografie a získáte praktické tipy, jak se vyhnout běžným chybám a dosáhnout špičkových výsledků. Bez ohledu na to, zda se zajímáte o krajiny, portréty, makro nebo noční focení, tento kurz vám poskytne návody a inspiraci pro zlepšení vaší fotografie.

Závěrem, pokud chcete zachytit nezapomenutelné okamžiky svého života pomocí mobilního telefonu, připojte se k tomuto online kurzu fotografování a nechte se inspirovat Josefem Cvrčkem, zkušeným fotografem a lektorem kurzů fotografování.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu