Želva

Petr Janda
06.02.2024 01:22
Želva
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Želva” vám Petr Janda ukáže, jak hrát tuto skvělou píseň na kytaru. Petr Janda je známým hudebním skladatelem, zpěvákem, kytaristou a frontmanem skupiny Olympic. Ve své lekci vám představí specifické techniky a přístupy, které používá při hře na kytaru. Bude jednak ukazovat, jak hrát akordy jinak, než se učí ve škole, což dává písním bohatší melodii. A také vás seznámí s osobitou chůzí prstů při arpeggia nebo hře čistou prvou stranou, kterou využívá ve své tvorbě.

Tato lekce je součástí kurzu s názvem “Hra na kytaru s Petrem Jandou”, kterému je Petr Janda také lektorem. Tento kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé hráče na kytaru, ale i pro začátečníky, kteří již znají základní akordy.

V kurzu se budete učit:

– Jak zvolit správné struny a trsátka pro hru na kytaru
– Jak hrát akordy jinak a vytvářet tak bohatší zvukový projev
– Správný způsob držení kytary
– Efektivní cvičební techniky, které vás neodradí od hraní
– Hru sól na kytaru a vytváření harmonických melodií
– Jak hrát palcem, což je technika, kterou Petr Janda používá při hře na kytaru

Petr Janda v rámci lekce předvede a vysvětlí své techniky na známých písních, které sestavuje a hraje se skupinou Olympic. Díky tomu budete moci lépe rozumět těmto technikám a snadněji je aplikovat. K lekci budete mít také přístup ke stažení textu a akordů ke každé písni, což vám pomůže při hře a zpěvu.

Kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” je skvělou příležitostí pro všechny, kdo se chtějí naučit hrát na kytaru nebo zdokonalit své dovednosti. Petr Janda sdílí své bohaté zkušenosti a znalosti, které získal jako lektor na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Po absolvování kurzu budete schopni hrát na kytaru jako opravdový mistr.

Vstoupit do kurzu

Reklama