Zeleninová cibule

Marie Mužíková
06.02.2024 09:40

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem „Zeleninová cibule“ se budeme zabývat vytvářením jedlé kytice, která je součástí kurzu Jedlé kytice, vedeného lektorkou Marií Mužíkovou.

Kurz Jedlé kytice je zaměřen na objevování kouzla jedlé kytice a jejich využití při různých oslavách a příležitostech. Jedlá kytice nabízí radost a překvapení, ať už ji dostanete, nebo darujete. Během kurzu se naučíte vázat jedlé kytice z různých surovin a tvořit tak originální dárky pro blízké.

V lekci „Zeleninová cibule“ se zaměříme na použití sezónní zeleniny při tvorbě jedlé kytice. Vytvoříme si čerstvou a lahodně zdravou kytici s pomocí zeleniny jako hlavních ingrediencí.

Celý kurz Jedlé kytice přináší širokou škálu témat a technik, které si postupně osvojíte. Získáte dovednosti, jak tvořit sladké kytice pro děti, vázat kytice z čokoládových bonbonů, používat do kytic ovoce, vytvořit klobásovou kytici nebo cigaretovou kytici. Dozvíte se také, jak použít do kytice česnek a cibuli nebo jak vytvořit kytici ze sušeného ovoce.

Lektorkou Marie Mužíkovou se dozvíte praktické rady a tipy z praxe, které vám pomohou při tvorbě jedlých kytic. Kurz Jedlé kytice je vhodný pro muže i ženy, ať už máte zájem vytvořit krásný dárek nebo se prostě jenom pobavit při tvorbě originálních kytic.

Těšte se na lekci „Zeleninová cibule“, která vám představí zajímavý způsob, jak využít sezónní zeleninu při tvorbě jedlé kytice.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu