Vstoupit do kurzu

Lekce „Zdroje II“ je součástí kurzu „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“ vedeného lektorem Davidem Gruberem.

Obsahem této lekce je výčet literárních a filmových či televizních zdrojů, které lektor využil při tvorbě kurzu. Tyto zdroje mu posloužily k citacím, parafrázím, parodiím, imitování a dalším zmínkám.

David Gruber ve svém kurzu pomáhá lidem zvládat těžké životní situace a dosáhnout duševní pohody. V některých životních situacích se setkáváme se strachem, smutkem nebo vztekem. Kromě toho můžeme také zažít stres z nemoci, ztráty zaměstnání, nedostatku financí nebo smutek, pokud nám odejde někdo blízký. V rámci kurzu se účastníci naučí, jak se s těmito negativními emocemi vyrovnávat a jak si nastavit vnitřní pohodu.

Lekce „Zdroje II“ je dalším krokem v tomto procesu. Tento díl poslouží účastníkům kurzu jako zdroj inspirace a informací, které jim pomohou pochopit použité citace, parafráze, parodie, imitování a další zmínky. Lektor v kurzu ukazuje, jakým způsobem se mohou tyto zdroje stát nástrojem k dosažení duševní pohody a zvládnutí těžkých životních situací.

David Gruber je odborník na duševní pohodu a svými znalostmi a zkušenostmi pomáhá lidem překonávat negativní emoce a dosáhnout vnitřního klidu. Jeho přístup je založen na praktických příkladech a osobní zkušenosti, které dokážou překvapit i pobavit. Ve svých videích se s námi dělí i o svůj vlastní příběh, jak se vypořádal se závažnou nemocí. Tento kurz je pro každého, kdo si přeje zvládnout všechny nepříjemné životní situace a najít vnitřní pohodu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu