Zdravé otáčení a normy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Zdravé otáčení a normy” je dalším důležitým krokem v kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte”. Lektorka Kateřina Blažková se v této lekci zaměřuje na masáže zad u miminek a maminek. Masáž zad je mezi nimi velmi oblíbená a má mnoho pozitivních účinků.

Ve videu se dozvíte, jaké jsou správné techniky a postupy pro masáže zad u miminek. Kateřina vám ukáže, jak se připravit na masáž a jaké jsou nejlepší polohy pro toto cvičení. Také vám poradí, jak poznat, kdy je vhodné vynechat masáž, a jak masáže mohou ulevit při bolestech v bříšku.

Masáže miminek jsou nejen příjemné pro miminka, ale také mají mnoho zdravotních výhod. Pomáhají uvolnit svaly, zlepšit trávení, posílit imunitní systém a také povzbuzují emocionální vazbu mezi rodiči a dětmi. V této lekci se naučíte, jak správně provádět masáž zad, abyste tyto výhody co nejvíce využili.

Nechte se inspirovat Kateřinou Blažkovou a získejte nové dovednosti, které vám pomohou v péči o vaše dítě. Masáže miminka jsou krásným způsobem, jak se s ním připojit a podpořit jeho správný psychomotorický vývoj. Připojte se ke kurz a objevte nové techniky a tipy pro masáž zad u miminek a maminek.

Vstoupit do kurzu

Reklama