Reklama

Zdobící metoda – hladký plastický dekor

Jitka Slavíková
06.02.2024 09:11
Zdobící metoda – hladký plastický dekor
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Zdobící metoda – hladký plastický dekor” se naučíte využívat hladký dekor pro tvorbu zajímavých šperků. Tato lekce je součástí kurzu “Cínovaný šperk” vedeného lektorkou Jitkou Slavíkovou. V kurzu se dozvíte vše, co potřebujete vědět o výrobě cínovaných šperků a získáte dovednosti potřebné k jejich tvorbě.

Cínované šperky mají velmi dlouhou životnost a přitom nevyžadují mnoho prostoru ani náročné vybavení. Ve videu lekce budete krok za krokem provedeni procesem tvorby šperku hladkým plastickým dekorem.

Budete se naučit, jaké pomůcky a materiály budete potřebovat, jak pracovat bezpečně s cínem a jak vytvořit základ pro šperk. Naučíte se také různé techniky zdobení a jak dát šperku výraz. V závěru lekce se dozvíte, jak správně konzervovat šperk pro jeho dlouhou životnost.

Cínování lze využít i pro tvorbu drobných dekoračních předmětů. Ve videu lekce budou využity techniky vycházející z Tiffany techniky.

Tato lekce je určena pro začátečníky i pokročilé. Přestože cín není ušlechtilý kov, cínované šperky mají své příznivce a jsou vždy originální. Navíc jsou vhodné i pro lidi trpící kontaktními alergiemi.

Kurz “Cínovaný šperk” vede lektorka Jitka Slavíková, která vás naučí z pohodlí domova tvorbu cínovaných šperků. Na kurzu se naučíte vytvářet jednoduché i složitější šperky různých technik a zdobení. Vyzkoušíte si práci s korálky, drátky, gravírování a mnoho dalších technik zdobení. Navíc se dozvíte, jak efektně patinovat své šperky.

Staňte se šperkařem-cínařem a vytvořte si originální autorské šperky. Pomůcky pro výrobu cínovaného šperku si můžete zakoupit na webu lektorky Jitky Slavíkové.

Tak neváhejte a připojte se k online video lekci “Zdobící metoda – hladký plastický dekor” a začněte tvořit své vlastní cínované šperky!

Vstoupit do kurzu

Reklama