Záznam 4. webináře

Pavel Fara, Peter Urbanec
06.02.2024 09:53

Vstoupit do kurzu

V této lekci se jedná o záznam čtvrtého webináře z kurzu „Radost z prodeje“. Lekce je vedená lektory Pavlem Farou a Peterem Urbanecem, kteří se specializují na obchodní dovednosti a prodejní strategie.

V kurzu „Radost z prodeje“ se naučíte, jak být úspěšným obchodníkem a dosáhnout úspěchu ve svých obchodních jednáních. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své prodejní schopnosti a dosáhnout výsledků.

Ve webináři, který je zde zaznamenán, se dozvíte konkrétní techniky a nástroje, které můžete využít ve svém obchodním jednání. Lektoři představí praktické tipy, jak se připravit na jednání, jak efektivně komunikovat se zákazníkem a jak reagovat na námitky a pochybnosti.

Webinář je vhodný pro začátečníky i pokročilé obchodníky, kteří chtějí zdokonalit své prodejní dovednosti a dosáhnout vyšších prodejných výsledků.

Pokud hledáte způsob, jak se stát lepším obchodníkem a získat radost z prodeje, tento kurz je pro vás. Připojte se ke kurzu „Radost z prodeje“ a začněte dosahovat úspěchů ve svém podnikání.

Pokud chcete zobrazit celý popis kurzu, klikněte na odkaz uvedený v popisu kurz.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu