Záznam 1. webináře

Pavel Fara, Peter Urbanec
06.02.2024 09:52

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme věnovat záznamu prvního webináře z kurzu „Radost z prodeje“. Tato lekce je vhodná pro všechny, kteří se chtějí naučit efektivně prodávat a zvyšovat svoje prodejní schopnosti.

Představíme vám klíčové techniky a strategie, které vám pomohou vést úspěšné jednání a dosahovat výborných prodejních výsledků. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé obchodníky, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti.

Ve webináři se dozvíte, jak efektivně vyjednávat se zákazníky, jak překonávat jejich námitky a jak se připravit na každou obchodní schůzku. Získáte praktické tipy a rady od profesionálních lektorů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti prodeje.

Naučíte se využívat digitální nástroje a propojovat online a offline svět, což vám pomůže rozvíjet váš byznys a získávat nové zákazníky. Webinář vám přinese nové poznatky a podněty, které můžete okamžitě uplatnit ve své prodejní praxi.

Nenechte si ujít tuto lekci, která vám pomůže stát se úspěšným prodejcem a dosáhnout radosti z prodeje. Přihlaste se hned teď a začněte svou cestu k úspěchu v prodeji.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu