Zavinování
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Zavinování” je součástí online video kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” vedeného lektorkou a fyzioterapeutkou Kateřinou Blažkovou. Během této lekce se budete učit, jak správně zavinout vaše miminko.

Každé miminko je jedinečné a může vyžadovat odlišné zavinutí, proto je důležité vypozorovat, jaký typ zavinování mu vyhovuje. Ve videu se dozvíte praktické tipy a triky pro správné a pohodlné zavinutí, které podpoří klidný spánek vašeho dítěte.

“Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” je komplexní kurz, který vám poskytne hodně informací a tipů pro každodenní rituál masáže s vaším dítětem. Kateřina Blažková vám předá své znalosti a zkušenosti jako fyzioterapeutka i maminka a pomůže vám vybudovat silné pouto s vaším miminkem prostřednictvím masáže.

Kromě masáží se naučíte také ovládat techniky handlingu a cvičení s miminky. Kurz vám poskytne informace o psychomotorickém vývoji dítěte a tipech pro specifické odchylky ve vývoji, ale také jak jim předcházet.

Lekce “Zavinování” je jednou z dílčích lekcí tohoto kurzu. Pokud vás tato lekce zaujala, můžete se těšit na další zajímavé témata a osvojit si dovednosti pro správnou masáž miminka a podporu jeho psychomotorického vývoje.

Kurz obsahuje také přehledný e-book, který si můžete stáhnout u videa číslo 6.

Při masáži miminka v pohodlí domova zažijete nezapomenutelné chvíle a objevíte svou vlastní cestu rodičovstvím. Masáže miminek jsou vhodné pro všechny maminky a děti od narození, a nově nabyté dovednosti využijete i v budoucnu u starších dětí.

Připojte se k tomuto kurzu a objevte sílu dotýkání a masáže pro správný vývoj vašeho dítěte. Navíc, jako maminka, víte nejlépe, co je nejlepší pro vaše miminko.

Vstoupit do kurzu

Reklama