Zastavíme čas. Zachytíme každý jeden zlomek vteřiny – verze pro Android

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:34

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ vám v lekci „Zastavíme čas. Zachytíme každý jeden zlomek vteřiny – verze pro Android“ představí lektor Josef Cvrček techniku, která vám umožní zachytit každý pohyb na fotografiích. Budete se učit, jak fotit tříštící se vlny, děti v pohybu a další aktivity plné energie. Díky krátkému expozičnímu času budou vaše fotky i při pohybu ostré a plné detailů. Tato technika je obzvláště užitečná při fotografování sportovních událostí, akčních scén nebo při focení dětí. Lekce je zaměřena specificky pro mobilní telefony s operačním systémem Android.

Celý kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ je plný praktických rad a tipů, které vám pomohou využít plný potenciál vašeho telefonu při fotografování. Během kurzu se dozvíte, jak pracovat s kompozicí, jak správně využívat přirozené světlo a jak pracovat se stíny. Naučíte se také pracovat s různými aplikacemi a nástroji pro úpravu fotografií přímo ve vašem mobilním zařízení. Kurz vás provází od základních technických aspektů mobilní fotografie až po specifické žánry, jako je portrétní fotografie, makrofotografie nebo focení v noci. Díky tomuto kurzu získáte veškeré znalosti potřebné k tomu, abyste fotografovali profesionálně vypadající snímky přímo svým mobilem.

Tak neváhejte a přidejte se k nám ve videokurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ a objevte tajemství mobilní fotografie společně s Josefem Cvrčkem, zkušeným fotografem a lektorem kurzů fotografie.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu