Založení těsta bez rozkvasu

Pavla Machová
06.02.2024 00:15

Vstoupit do kurzu

V lekci „Založení těsta bez rozkvasu“ se dozvíte správný postup pro založení těsta bez použití rozkvasu. Lekce je součástí kurzu „Pečení kvasového chleba“ s lektorkou Pavlou Machovou.

V tomto videu se naučíte, jak správně založit těsto a jaká gramáž je nejvhodnější. Pavla Machová vám ukáže, jaké jsou klíčové kroky a jak dosáhnout dokonalého výsledku.

Kurz „Pečení kvasového chleba“ je zaměřen na pečení domácího chleba a s Pavlou Machovou se naučíte péct hned dva typy chleba – bez rozkvasu a s rozkvasem. V kurzu se dozvíte také, jak připravit kvásek, jaké používat mouky a jak správně překládat a stáčet těsto na chleba.

Pavla Machová je pekařka samouk a v kurzu vám předá všechny své znalosti a tipy, které získala během svého pekařského putování. Vystřízlivěním  bolestných pokus-omylů při pečení kváskového chleba získala dlouholeté zkušenosti, které se staly její doporučeními  ve videích.

Pokud vás láká pečení domácího chleba a chcete se naučit všechny tipy a triky od profesionála, pak je tento kurz pro vás. Pusťte se do pečení a užívejte si výsledek své práce!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu