Vzteky, agresivita – podstata

David Gruber
06.02.2024 00:23

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Vzteky, agresivita – podstata“ se budeme zabývat nejnáročnější třídou emocí – vztekem a agresivitou. Bude to lekce, která vám pomůže vypořádat se s těmito emocemi a zlepšit váš vztah k nim.

Lekce je součástí kurzu „Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě“, který vede lektor David Gruber. Tento kurz je zaměřen na zvládání negativních emocí a pěstování duševní pohody. V životě se často setkáváme s různými stresovými situacemi, jako je strach, smutek nebo vztek. Kurz vám pomůže naučit se pracovat s těmito emocemi a nastavit si vnitřní pohodu.

V rámci kurzu se naučíte, co jsou emoce a jaké jsou jejich třídy. Zvládnete se zbavit strachu, naučíte se pracovat se smutkem a přijde na řadu také vypořádání se s vlastním i cizím vztekem. Kromě toho se dozvíte, jak si pěstovat pohodu a jak vést harmonický život.

Lektor David Gruber je zkušený a empatický a ve svých výkladech vychází z vlastních zkušeností. Kurz je plný inspirativních příkladů, které vás překvapí i pobaví. Ve bonusových videích se dozvíte také, jak David Gruber zvládl sám sebevědomě čelit závažné nemoci.

Pokud chcete zvládnout těžké životní situace v pohodě a naučit se pracovat se vztekem a agresivitou, je tento kurz právě pro vás. Připojte se k nám a získejte dovednosti, které vám pomohou zvládnout všechny nepříjemné situace v životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu