Vyvolání porodu

Majka Staňková
05.02.2024 23:48

Vstoupit do kurzu

Vyvolání porodu může být nutné po překročení termínu porodu nebo při komplikacích. Pokud máte připravený porodní plán, je i při vyvolání porodu důležitý a lze jej upravit. Žena se sama může rozhodnout, jestli chce porod uměle vyvolat.

Lekce „Vyvolání porodu“ je součástí video kurzu „Porod bez obav“ s lektorkou Majkou Staňkovou. Ten je zaměřen na přípravu žen na porod a mateřství bez obav a s radostí. V rámci kurzu se dozvíte různé tipy a techniky, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a do porodnice, jak vybrat porodnici a pediatra, jak zvládnout samotný porod, jak připravit porodní plán, jak vypadá cvičení pro těhotné a jóga pro těhotné a jak zapojit tatínka do role otce.

Předporodní kurz nás připraví i na šestinedělí a péči o dítě. Lektorka Majka Staňková má dlouholeté zkušenosti s těhotnými ženami a pomáhá jim odstranit strach a obavy z porodu. Jejím cílem je, aby se ženy cítily připravené a schopné prožít porod a mateřství s radostí.

Naučte se, jak se připravit na porod a mateřství a jak zvládnout vyvolání porodu v rámci kurzu „Porod bez obav“ s lektorkou Majkou Staňkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu