Reklama

Využití ChatGPT pro hromadné odpovědi na komentáře a recenze

Pavel Fara
05.02.2024 23:41
Využití ChatGPT pro hromadné odpovědi na komentáře a recenze
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Využití ChatGPT pro hromadné odpovědi na komentáře a recenze” se budeme zabývat praktickým využitím umělé inteligence (AI) pomocí nástroje ChatGPT. Lektor Pavel Fara sdílí své čerstvé zkušenosti se zpracováním několika desítek recenzí na firemním profilu Google za pomoci ChatGPT.

Tato lekce je součástí kurzu “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití”, který je zaměřen na rozvoj dovedností v oblasti AI. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené profesionály.

V rámci kurzu se naučíte prakticky využívat umělou inteligenci (AI) v různých oblastech. Konkrétně se naučíte vytvářet texty pomocí ChatGPT, generovat obrázky pomocí AI a tvořit prompty pro ChatGPT. Kurz dále pokrývá užitečné nástroje, které autoři kurzu využívají v praxi, a také jak generovat a ladit zdrojové kódy pomocí AI. Naučíte se také napojit AI přes API na váš web a automatizovat odpovídání na dotazy zákazníků.

Kurzem vás bude provázet Pavel Fara, který provozuje tři online firmy, a další čtyři odborníci z různých oborů – Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik. Kurz zahrnuje přístup k sérii výukových videí, které budou lektoři sdílet své zkušenosti a poznatky o AI. Nové video bude každý týden zveřejněno. Kromě videí získáte také přístup do komunitního chatu, kde můžete diskutovat s autory kurzu i s ostatními účastníky.

Důležitou součástí kurzu je také tříměsíční členství v komunitě, které je pro vás jako bonus zdarma. V rámci komunity budete mít možnost sdílet své zkušenosti a nápady s ostatními členy. Po třech měsících se můžete rozhodnout, zda chcete v komunitě pokračovat a platit si měsíční členství dál.

Těšit se můžete na pravidelnou aktualizaci kurzu. Prvních tři měsíce budou nové díly přidávány každý týden, potom jeden nový díl měsíčně. Po uplynutí jednoho roku budou aktualizace nepravidelné, ale budete mít trvalý přístup ke všem dílům kurzu.

Lekce “Využití ChatGPT pro hromadné odpovědi na komentáře a recenze” je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak efektivně využívat umělou inteligenci (AI) a zautomatizovat odpovědi na komentáře a recenze. Tento kurz je právě pro vás!

Vstoupit do kurzu

Reklama