Výroba textilního řemene

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:15
Výroba textilního řemene
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Výroba textilního řemene” se naučíte, jak si vyrobit textilní popruh s koženým zakončením, který dodá vaší kabelce úplně jiný šmrnc. Tato lekce je součástí kurzu “Šití kožených kabelek” s lektorkou Ivou Držmíškovou.

V tomto kurzu se naučíte pracovat s pravou kůží a vyrobit si vlastní originální kabelku. Iva Držmíšková vám postupně ukáže, jak pracovat s kůží, včetně krájení, lepení a sešívání. Naučíte se také, jak leštit hrany kůže, aby vypadaly profesionálně.

Kromě toho se v kurzu dozvíte, jak vyrobit praktický stojánek na mobil a pouzdro na karty, které si sami vyzkoušíte. Budete mít přístup ke šablonám a seznamu pomůcek, které budete potřebovat.

Lektorka vám také prozradí mnoho tipů a triků, které vám usnadní práci s kůží a ušetří peníze za nářadí. Budete si moci vyrobit řadu originálních kabelek pomocí jedné šablony.

V kurzu se dozvíte, jak vyrobit textilní řemen, kterým kabelce dodáte úplně jiný vzhled. Také se dozvíte, jak se správně starat o koženou kabelku, aby vydržela mnoho let.

Přímo v lekci si také můžete vybrat, jak chcete kabelku nosit – buď připevněním elegantního řetízku, nebo vyrobením textilního popruhu s koženým zakončením.

Tato lekce je určena všem, kteří mají zájem o šití kožených kabelek a chtějí se naučit vyrobit si vlastní unikátní kousek. Úroveň kurzu je vhodná i pro začátečníky, jelikož ve videích je vše krok za krokem vysvětleno. Za malou investici získáte právní kůži, pomůcky a znalosti, které můžete využít nejen při výrobě kabelek pro sebe, ale také jako originální dárky pro své blízké.

Vstoupit do kurzu

Reklama