Vykrájení malých dílků podle šablon

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:13
Vykrájení malých dílků podle šablon
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci se zaměříme na vykrájení malých dílků podle šablon. Tato část je velmi důležitá při výrobě kabelek, protože právě tady začíná proces tvorby. Bude vám vysvětleno, jak správně používat šablony a jak je přesně vykrojit z kůže.

Lekce se koná v rámci kurzu “Šití kožených kabelek” s lektorkou Ivou Držmíškovou. Tento kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat s pravou kůží a vytvářet si originální kabelky v domácích podmínkách.

Na začátku kurzu se naučíte základní techniky práce s kůží, jako je řezání, lepení a sešívání. Dále se dozvíte, jak leštit hrany kůže, aby vypadaly profesionálně. V další části kurzu si pak sami vyrobíte svou vlastní kabelku.

Lektorka vás provede celým procesem krok za krokem a prozradí vám mnoho užitečných tipů a triků. Budete se také učit pracovat s jednou šablonou a vytvářet z ní různé varianty kabelek.

Kromě toho se naučíte vyrobit také textilní řemen, kterým můžete kabelce dodat úplně jiný vzhled. A aby toho nebylo málo, lektorka vás také naučí, jak se správně starat o koženou kabelku, aby vydržela co nejdéle.

Takže neváhejte a připojte se k tomuto zajímavému kurzu, kde si nejen osvojíte nové dovednosti, ale také si vyrobíte jedinečnou kabelku, která vám bude dělat radost a budí obdiv ve vašem okolí.

Vstoupit do kurzu

Reklama