Volba oblečení a gestikulace

Edita Berková
05.02.2024 23:18
Volba oblečení a gestikulace
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat volbou vhodného oblečení při natáčení a také významem gestikulace. Rozhodnutí sedět nebo stát před kamerou může mít velký dopad na pohodu a přirozenost vašeho vystupování. Dále se dozvíte, jaký druh oblečení je vhodné vyhnout se při natáčení, abyste působili profesionálně a důvěryhodně.
Gestikulace je dalším důležitým prvkem při natáčení videí. Dozvíte se, jak přirozeně a efektivně používat gesta, aby podpořila vaše slova a dodala vašim videím větší výraznost a důraznost.
Tato lekce je závěrečným dílem kurzu “Pohoda před kamerou” s lektorkou Editou Berkovou. Kurz vám pomůže získat důvěru a lehkost při natáčení videí pro různé platformy. Získáte základní principy autentického natáčení, naučíte se pracovat s kamerou a mikrofonem, a získáte tipy na střih a export videí. V kurzu si také uvědomíte důležitost sdílení toho, čemu věříte, a zjistíte, jaké jsou nejúčinnější styly natáčení pro různé platformy. Připojte se k nám a získejte dovednosti a sebevědomí před kamerou!

Vstoupit do kurzu

Reklama