Volatility

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:28

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Volatility“ se budeme věnovat významu tohoto pojmu a způsobu jeho použití. Jaroslav Konvička, lektor kurzu Investiční angličtina, nám vysvětlí, co přesně znamená slovo „Volatility“ a jak se s ním správně pracuje.

Kurz Investiční angličtina je zaměřen na pochopení a ovládnutí nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pokud se chystáte investovat peníze, je důležité se seznámit s anglickými termíny, které jsou v této oblasti hojně užívány. Díky tomuto kurzu se naučíte tyto pojmy správně používat a porozumíte jim.

Kurz obsahuje mnoho lekcí, z nichž každá se skládá ze dvou částí. V první části lektor vysvětlí význam konkrétního termínu. Ve druhé části ukáže, jak se daný pojem používá v anglických větách, které jsou pečlivě vybrány tak, abyste viděli, jak se termín uplatňuje v praxi a lépe ho pochopili.

Pokud se chcete dozvědět více o stock split, buyback nebo o fungování kryptoměnové peněženky, tento kurz vám poskytne tyto informace. Konečně, v poslední lekci lektor názorně ukáže, jak nakoupit akcie ve virtuálním portfoliu, které si sami vyzkoušíte. Odkaz na virtuální portfolio najdete v popisu posledního videa.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu