Vlak, co nikde nestaví

Petr Janda
06.02.2024 01:20

Vstoupit do kurzu

Ve videu kurzu „Hra na kytaru s Petrem Jandou“ se v této lekci zaměříte na techniku dušení strun pomocí hrany ruky. Petr Janda vás provede postupem a ukáže vám, jak tuto techniku správně používat. Tato dovednost je důležitou součástí hraní na kytaru a umožní vám vytvořit bohatší zvukovou paletu a zajímavější melodicky.

Kurz je určen mírně pokročilým a pokročilým hráčům, ale i začátečníci se mohou mnohé naučit. Petr Janda vám přibližuje nejen techniku, ale také vás provede různými cvičeními a ukáže vám, jak správně držet nástroj a jak cvičit, aby vás to neodradilo od hraní. Kromě toho se naučíte hrát harmonická sólo a hrát palcem.

Petr Janda vyučoval několik let na prestižní Konzervatoři Jaroslava Ježka a má tak bohaté zkušenosti se vzděláváním a předáváním svých znalostí. Jeho učební metoda se zaměřuje na vlastní skladby, které složil a hraje se skupinou Olympic. Písně jako „Dej mi víc své lásky“ nebo „Jasná zpráva“ jsou velmi dobře známé a umožní vám lépe se soustředit na samotnou techniku a cvičení. Ke každé písni jsou také ke stažení texty a akordy, abyste měli podle čeho hrát a zpívat.

Pokud se chcete posunout v hraní na kytaru o notný kus dál, tento kurz je pro vás ideální volbou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu