Virtuální portfolio

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:36
Virtuální portfolio
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Virtuální portfolio” je součástí kurzu “Investiční angličtina”, který vyučuje lektor Jaroslav Konvička. Tato lekce vám umožní vyzkoušet si obchodování s akciemi ve virtuálním portfoliu brokera eToro. Odkaz na portfólio najdete pod videem.

Kurz “Investiční angličtina” je určen pro ty, kteří se zajímají o investování a chtějí se seznámit s nejčastěji používanými anglickými výrazy v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pro úspěšné investování je důležité rovněž zvládnout anglické termíny, které jsou v této oblasti běžně používané.

V rámci tohoto kurzu se naučíte význam jednotlivých anglických pojmů, jejich správné užití v investiční oblasti, fungování kryptoměnové peněženky a také budete mít možnost si vyzkoušet obchodování ze simulovaného portfolia.

Kurz je rozdělen do několika lekcí. V první části každé lekce vám Jaroslav Konvička vysvětlí význam jednotlivých termínů a ve druhé části ukáže, jak je správně použít v anglických větách. Takto získáte lepší představu o tom, jak daný termín používat v praxi a lépe ho pochopíte.

Pokud vás zajímají pojmy jako stock split, buyback nebo jak funguje kryptoměnová peněženka, kurs “Investiční angličtina” je pro vás. Nakonec vám lektor v poslední lekci názorně ukáže, jak nakupovat akcie ve virtuálním portfoliu, které si můžete sami vyzkoušet. Odkaz na virtuální portfolio najdete v popisku posledního videa.

Vstoupit do kurzu

Reklama