Veverka – práce na srsti a detailech

Petra Cibulková
06.02.2024 00:21

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Veverka – práce na srsti a detailech“, se dozvíte, jak nakreslit veverku a zaměříte se na práci na její srsti a detailech. Lekce je součástí kurzu „Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka“, který vyučuje Petra Cibulková.

Celý kurz se zaměřuje na kreslení zvířat pastelem a využívá metodu kreslení pravou hemisférou. V rámci kurzu se naučíte jak používat pastelové barvy a techniky kreslení pastelem. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří již zkušenosti s kreslením mají.

Kurz „Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka“ vám umožní stát se schopným a zručným kreslířem zvířat. Díky technice kreslení pravou hemisférou si budete umět nakreslit nejen veverku, ale i další zvířecí motivy jako kočku a laň. Navíc se naučíte jak správně kombinovat barvy a používat barevný kruh při kreslení pastelem.

Kurz vede Petra Cibulková, která je známou českou umělkyní specializující se na kreslení pravou hemisférou. Její lekce jsou velmi oblíbené a vhodné pro každého, kdo se chce naučit kreslit a zdokonalit své umělecké dovednosti.

Pokud uvažujete o tom, že se budete věnovat kreslení zvířat pastelem, a chcete se naučit tuto techniku podrobně a přesně, tak vás kurz „Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka“ jistě nadchne. Připojte se k Petře Cibulkové a staňte se skvělým kreslířem zvířat.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu