Velký obraz s vodou

Hana Danková
06.02.2024 00:41

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Velký obraz s vodou“ se naučíte namalovat velký obraz, ve kterém se podzimní krajina odráží ve velké vodní ploše. Tato lekce je součástí kurzu „Malování špachtlí – Krajina“ s lektorkou Hanou Dankovou.

Kurz je určený pro mírně pokročilé, kteří již mají zkušenosti s malbou a umí pracovat s barvami. Při malování tohoto obrazu budete používat špachtli a olejové nebo akrylové barvy. Pokud budete pracovat s akrylovými barvami, je třeba vybrat správné barvy a dokoupit modelovací pastu, o čemž se lektorka zmíní v prvním neplaceném videu o pomůckách.

Technika malování špachtlí se velmi liší od malby štětcem, proto se v kurzu budete učit od základů novou techniku. Naučíte se, jak správně držet špachtli, jak míchat barvy a jak je nanášet na plátno. Dále se naučíte, jak malovat stromy, oblohu, mraky, kmeny a větve, cesty, louky a samozřejmě vodu. Lektorka vás také poučí o malování na barevném podkladu.

Kurz začíná s malováním jednotlivých oddělených prvků krajiny a postupně pokračuje k namalování tří celkových obrazů, na kterých si procvičíte všechny stránky krajinomalby špachtlí dohromady. Cílem lektorky je, aby po absolvování kurzu byli účastníci schopni malovat vlastní originální obrazy krajiny špachtlí. Obrázky malované špachtlí nejsou propracované do nejmenších detailů, ale mají své zvláštní kouzlo.

Připojte se k Hane Dankové a vyzkoušejte tuto unikátní techniku malování krajin špachtlí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu