Vazba Helm Chain
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Vazba Helm Chain je jednou z nejoblíbenějších vazeb v technice kroužkování, kterou si dnes představíme. Budeme se také věnovat výrobě kytiček z této vazby.

Tato lekce je součástí kurzu “Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)”, který vede lektorka Jaroslava Kavalírová. Tento kurz vám poskytne návody na výrobu unikátních šperků pomocí techniky kroužkování. Naučíte se vytvářet profesionální řetízky, japonské kytičky, perskou vazbu, keltskou růži, vazbu Helm Chain, vazbu European 4in1 a tvorbu geometrických tvarů.

Kroužkování je starobylá technika výroby šperků z drátků a korálků, která se používala již v pátém století. Dnes je tato technika velmi populární a používá se nejen při výrobě šperků, ale také při výrobě ochranných prostředků či historických zbrojí.

Kurz Chainmaille – šperky z drátků a korálků vám poskytne návody na tvorbu šperků, které budou mít osobitý a unikátní vzhled. Použijete různé kombinace drátků a materiálů, jako jsou korálky, vinuté perle, krystaly Swarovski či drahé kameny.

Lektorka Jaroslava Kavalírová vás provede jednotlivými vazbami a technikami kroužkování, ať už se jedná o japonskou kytičku, profesionální řetízky, perskou vazbu, keltskou růži, vazbu Helm Chain či vazbu European 4in1. Na kurzu se také naučíte vytvářet geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby.

Přidejte se k nám na kurz Chainmaille – šperky z drátků a korálků a objevte kouzlo techniky kroužkování. Naučte se vytvářet šperky, které budou mít nejen krásný vzhled, ale také budou jedinečné a osobité.

Vstoupit do kurzu

Reklama