Vaše cílová skupina

Edita Berková
05.02.2024 23:16

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Vaše cílová skupina“ je nezbytným krokem při tvorbě videí. V této lekci Edita Berková vysvětluje, proč je důležité znát svou cílovou skupinu a jak ji identifikovat. Vaším cílem není oslovit každého, ale zaujmout a spojit se s těmi, kteří mají zájem o váš obsah.

Mnoho lidí se vyhýbá definování své cílové skupiny, ale ve skutečnosti je to klíčový krok při tvorbě videí. Cílová skupina může být širší než jen vaši klienti. Edita vás provede procesem identifikace cílové skupiny a vysvětlí, proč je tak důležité vědět, komu mluvíte.

Tato lekce je součástí kurzu „Pohoda před kamerou“ s EdiTou Berkovou. Kurz vás naučí všechny základní principy natáčení autentických videí a pomůže vám získat sebedůvěru při mluvení před kamerou. Budete se učit mluvit na kameru s lehkostí a dosáhnete toho, že lidé si vás všimnou a vytvoříte si s nimi trvalý vztah.

Zároveň se dozvíte, jaký je záměr každého videa a jak vytvářet obsah, který osloví vaši cílovou skupinu. Kurz vás naučí i základy práce s technikou a vyzbrojí vás znalostmi o stativu, mikrofonu a světlech. Edita vám také představí různé styly natáčení pro různé platformy, jako je YouTube, Facebook a Instagram.

Přednášející Edita Berková je zkušená lektorka, která vám ukáže, jak se mluvit před kamerou s pohodou a autentičností. Buďte sám sebou a sdílejte své nejautentičtější já skrze videa. Ukažte svým divákům, že vás znají a vytvořte si s nimi trvalý vztah.

Kurz „Pohoda před kamerou“ je ideální pro každého, kdo se chce naučit být před kamerou přirozený a cítit se v pohodě. Tato dovednost je velmi cenná v dnešní době, kdy je video silným nástrojem marketingu. Nebojte se natáčení videí a zvýšte své sebevědomí s EdiTou Berkovou. Je čas být před kamerou v pohodě!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu