Váš mobil, fotky a AI (umělá inteligence) – verze pro iPhone

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:37

Vstoupit do kurzu

V lekci „Váš mobil, fotky a AI (umělá inteligence) – verze pro iPhone“ se dozvíte, jak využívat umělou inteligenci ve svém mobilním telefonu při hledání fotografií. Díky AI je možné vyhledávat a přehledně třídit fotografie podle různých kritérií, například podle obličeje, lokality nebo předmětu na fotce. Stačí jednoduše zadat klíčové slovo a váš mobil vám ukáže všechny fotky, které ho obsahují. Už se nemusíte starat o tagování či třídění fotografií ručně, AI vám pomůže najít požadované obrázky rychle a efektivně.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie. Lektor kurzu, zkušený fotograf Josef Cvrček, vám ukáže, jak vytvářet úchvatné snímky pomocí vašeho mobilního telefonu, ať už vlastníte iPhone nebo Android. V kurzu se dozvíte, jak pracovat s kompozicí, jak využívat přirozené světlo, jak správně upravovat a zpracovávat fotografie a mnoho dalšího.

Zpracování a třídění fotografií je často velmi náročné, proto je použití umělé inteligence obrovskou výhodou. Pokud chcete získat dokonalé a profesionální snímky, které zachycují naplno krásu okamžiku, tento kurz je pro vás. Přihlaste se a objevte svět mobilní fotografie!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu