Uvolnění zad a ukázka masáže baňkou

Dagmar Čapková
06.02.2024 05:41

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, jak uvolnit namožená záda pomocí masážní baňky. Masážní baňka je skvělým pomocníkem při uvolňování svalů a zmírnění bolesti zad. Lekce je součástí kurzu „Masáž na židli přes oblečení“ vedeného odbornicí v masážích a terapiích, Dagmar Čapkovou.

V kurzu se dozvíte také další masážní techniky, které lze provádět na obyčejné židli přes oblečení. Naučíte se poskytnout masáž partnerovi na krku, šíji, zádech, hýždích a rukách. Zregenerujete unavené oči pomocí oční mini jógy a ulevíte si od stresu a napětí díky antistresové masáži.

Masáže se mohou stát vaším každodenním rituálem a budou mít pozitivní vliv na váš partnerský vztah. Kurz je vhodný i pro děti, které často trpí bolestmi zad, namoženými rukama a unavenými očima.

Naučte se masírovat a vychutnejte si příjemně strávený společný čas nejen s partnerem, ale i s dětmi. Získejte dovednost, která vám pomůže ulevit od bolesti a napětí kdykoliv a kdekoliv. Pokud naučíte své ratolesti, jak masírovat, mohou si vydělat i nějakou korunku, kterou jim rádi dáte.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu