Uvolnění horní poloviny těla pomocí ručníku

Dagmar Čapková
06.02.2024 05:42

Vstoupit do kurzu

V této lekci se naučíte, jak pomocí ručníku uvolnit horní polovinu těla. Namožené svaly mohou být velmi nepříjemné a omezující, ale s použitím velkého ručníku nebo osušky si můžete sami pomoci. Lektorka Dagmar Čapková vám ukáže jednoduché a účinné techniky, které vám pomohou uvolnit namožené svaly na krku, šíji, zádech, hýždích a rukách.

Tato lekce je součástí kurzu „Masáž na židli přes oblečení“, který vás naučí poskytovat masáže na židli, aniž byste museli svlékat sebe nebo svého klienta. Kurz vás naučí také regenerovat unavené oči pomocí oční mini jógy a jak zmírnit stres a napětí pomocí antistresové masáže. Kromě toho se dozvíte, jak masírovat namožená záda pomocí silikonové baňky a jak jednoduchým trikem srovnat zakulacená záda.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit masírovat své blízké, ať už doma nebo v zaměstnání, a poskytnout jim okamžitou úlevu od bolesti, napětí a stresu. Masáže mohou být příjemným rituálem, který vám pomůže udržet zdraví a propojit se s ostatními. Navíc, pokud naučíte své děti, jak masírovat, můžete je odvést od počítačových her a mobilních telefonů a získat tak příjemně strávený společný čas.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu