Vstoupit do kurzu

Na úvodní lekci kurzu „Kurz SEO: Audit a analýza reálné indexace vašeho webu“ vás přivítá Michal Binka, zkušený lektor a odborník v oblasti SEO optimalizace. Tato lekce slouží jako úvod do celého školení a poskytne vám přehled o třech základních cílech kurzu.

V kurzu se budete učit, jak správně optimalizovat stránky pro vyhledávače. Hlavním předpokladem úspěšného SEO je, aby vyhledávače dokázaly projít a zaindexovat vaše stránky. Pokud se tak neděje, nemůžete dosáhnout výsledků v organickém vyhledávání.

Během kurzu se dozvíte, jak vyhledávače fungují, jaké jsou nejčastější příčiny neindexace a jak provést test indexace konkrétní URL na Google i Seznamu. Naučíte se také kontrolovat indexaci stránek v Google Search Console a Seznam Webmaster a jak získat všechny URL ze sitemapy pro prověření reálné indexace. Dalšími tématickými okruhy kurzu budou analýza URL ze Screaming Frog SEO Spider, hromadné přidání neindexovaných stránek do Seznamu a hromadné přidání nezaindexovaných URL do Google pomocí separátní sitemapy.

Cílem tohoto kurzu je zjistit reálný stav indexace vašich stránek na vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz. Budete schopni identifikovat případné problémy a naučíte se, jak předložit neindexované stránky vyhledávačům a zajistit jejich indexaci. Tato lekce je základním kamenem technického SEO a poskytne vám důležité znalosti a dovednosti pro sledování a zlepšování indexace vašeho webu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu