Úvod do praktického video školení

Michal Binka
06.02.2024 10:12

Vstoupit do kurzu

V úvodním videu lekce „Úvod do praktického video školení“ se lektor Michal Binka stručně seznámí s obsahem lekce a představí, co nás čeká. Tato lekce je součástí kurzu „Kurz SEO: Analýza klíčových slov“, který vyučuje právě Michal Binka.

V kurzu se účastníci naučí nejdůležitější kroky SEO analýzy klíčových slov. Tato analýza je klíčová pro identifikaci relevantních a vysoce vyhledávaných klíčových slov a frází, na které se daná webová stránka nebo e-shop chce zaměřovat. Kurz je zaměřen na praktickou práci a v něm se účastníci naučí shromáždit relevantní klíčová slova a fráze, očistit data v nástroji OpenRefine, kategorizovat fráze, vizualizovat data pomocí kontingenčních tabulek a využít analýzu klíčových slov ve své práci.

Provádění analýzy klíčových slov je náročný proces, který je důležité dělat správně. Proto je vhodné řídit se skvělým návodem, který nás provede celým procesem krok za krokem. A takovým návodem je právě tento kurz od Michala Binky.

Pokud se chcete zabývat SEO komplexně, systematicky a strategicky, bez analýzy klíčových slov se to neobejde. A tento kurz vám poskytne vše, co potřebujete – od vytvoření analýzy klíčových slov až po využití této analýzy v praxi.

Při zakoupení tohoto kurzu získáte také nárok na třicetiminutovou konzultaci s lektorem zdarma. Kontakty na lektora najdete v poslední části placeného kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu